19 Mayıs 2015 Salı

Üst Dünyalı 5. BOLUM


- Farklılık -

Elimde bir not... Notta arkadaşımın yazısını gördüm "senin yüzünden ! Hepsi senin yüzünden, sende benim gibi öleceksin ! " .Korkuyordum çatıtan indim ve annem ve babamı uyandırdım, olayı anlattım bana inanmadılar. Babamı zorla yukarı çıkarttım , kapıyı açarken arkadan ses geldi " babanı buradan götür!  Yoksa oda ölür !" Babama duydunmu dediğimde  "Hayır " dedi ve  ordan götürdüm . Neden böyle birşey yaptığımı sordu , doğal olarak cevap veremedim. 

Uyku düzenim bozuldu , en ufak sese uyanıyordum.Rüyalarımda ertesi gün  ne olacağını görüp değişiklik yapabiliyordum.  Ben farklıydım bunu anladım . Olayların üstünden 1 hafta geçmişti rahatlamıştım ve  o, o günden beri gelmiyordu. 

Bugün  çarşamba yattım sabah kalktığımda  aklımda bir soru vardı "ben neden herseyi görebiliyordum?acaba farklı bir sebebi mi vardı? " Bu konuyu araştırıp bulmam lazımdı.  Okuldan çıkınca annemi aradım"geç kalacağımı ve bişey olursa kütüphanede  olduğumu "söyledim. Kütüphane'de gördüğüm rüya ile ilgili kitapları aramaya başladım. Birkaç tane kitap buldum bulduğum kitapların bazılarında bu tür rüya gören insanların farklı dünyadan geldikleri yazıyordu . Bunu öğrenince iyice araştırma yapmaya daldım, çünkü bu konu hakkında hiçbir bilgiye sahip değildim. Kitabın sonunda ki not dikkatimi çekmişti.

"Sen üst dünyalısın ! Herşeyi görebilir ve değiştirebilirsin ! "  

4 yorum:

  1. Acaba ne olacak bundqn sonra iyi dusun yaz .. Gerilimi eksik etme heyecanli oluyor :)

    YanıtlaSil
  2. vayy üst dünyalı hııımmm ilginç yerlere gidiyo bu iş :) kız arkadaşına ne oldu yahu rüyamıydı o kısmı :P :P

    YanıtlaSil
  3. Arkadaş öldü yani orası rüya değil :D

    YanıtlaSil